+421 944 072 840 info@servisrealit.sk

Spolupráca

Ak ste uvažovali nad tým, ako naštartovať vlastnú firmu, alebo rozšíriť ponuku služieb v už rozbehnutej spoločnosti, prípadne pracovať ako realitný maklér v oblasti predaja nehnuteľností alebo iným spôsobom s nami spolupracovať, ste na správnom mieste, kde sa inšpirovať!

Sieť našich partnerov tvorí neoddeliteľnú súčasť nášho úspechu. Našim cieľom je dlhodobé partnerstvo, ktoré v konečnom dôsledku bude prínosom pre všetky zúčastnené strany, našich klientov a spolupracujúcich partnerov.

Chcem spolupracovať ako dodávateľ služieb
Počas celého cyklu sprostredkovania predaja či prenájmu nehnuteľností je dôležité pokrývať rôznorodé služby, od právnych, notárskych úkonov, geodetických prác, až po zastupovanie pred úradmi – stavebné konanie, kataster atď. Zároveň ponúkame našim klientom aj popredajný servis (sťahovanie, malovanie, upratovanie, menšie rekonštrukčné práce). Pokiaľ máte záujem o spoluprácu neváhajte nás kontaktovať.

Chcem pracovať ako realitný maklér
Hľadáme nezávislých, aktívnych, dravých ľudí, pre ktorých maklérstvo nie je len práca, ale vášeň a majú ju radi. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie (až 80% provízie zostáva Vám), zázemie zabehnutej firmy, úvodné zaškolenie, vzdelávanie, pomoc a podporu, kancelárske priestory a inzerciu pokrytú v TOP realitných médiách. Pokiaľ máte záujem pozrite si aktuálnu ponuku pracovných pozícií.

Mám Tip – Chcem spolupracovať na obchode
Máte veľa známych? Viete o nehnuteľnostiach, ktoré sú na predaj, prípadne poznáte niekoho, kto plánuje kúpu nehnuteľnosti? Aj pre Vás máme ponuku spolupráce. Pokiaľ Vás neláka stať sa úspešným maklérom, získajte províziu ako tiper. Kontaktujte nás a získajte ďalší príjem na základe Vašich tipov predaja či kúpy nehnuteľností.


POTREBUJETE HYPOTÉKU? MÁTE NEVÝHODNÝ ÚVER?

Máte Tip? Získajte províziu